To Round To Round

Strona główna Android Akcesoria Kalendarze i zadania
Pobierz program
lub zeskanuj:

To Round to aplikacja do zarządzania zadaniami, prezentująca wpisy w formie okręgów. Dzięki niej można szybko i wygodnie pilnować terminów ważnych dla nas zadań.

Pierwszym krokiem do korzystania z aplikacji To Round będzie założenie konta i zalogowanie się do usługi. Można to zrobić, używając konta na Facebooku, Twitterze lub w rosyjskim serwisie społecznościowym vKontakte. Gdy się zalogujemy, możemy przejść do właściwej pracy z aplikacją.

W programie możemy tworzyć listę zadań, które będą prezentowane w sposób dość nietypowy, bo za pomocą kolorowych okręgów. Każdy z nich możemy dowolnie skalować, np. ustawiając jako większy ten, który przypisany jest do zadania o wyższym priorytecie. Okręgi z zapisanymi zadaniami możemy zaś grupować wedle kategorii (aplikacja oferuje kilka domyślnych, m.in. Praca lub Zakupy, ale możemy też tworzyć własne) i nadawać im określone kolory. Każde z zadań może też być opatrzone powiadomieniem. Wszystkie zapisane zadania wyświetlą się na ekranie głównym aplikacji. Tutaj znajdziemy też przycisk służący do tworzenia kolejnych zadań.

Schemat zastosowany w aplikacji przypomina te stosowane np. w mapach myśli, co ułatwia zarządzanie zadaniami i pozwala szybko sprawdzić, który z wpisów wymaga szybkiej reakcji. Aplikacja jest bezpłatna i wolna od reklam, ale warto zaznaczyć, że towarzyszą jej drobne problemy techniczne: przy wpisach stworzonych w języku polskim występują problemy z poprawnym wyświetlaniem polskich znaków.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!