To SRT Converter To SRT Converter 2.1.0

Strona główna Windows Multimedia Edycja i konwersja napisów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

To SRT Converter jest niewielkim i niewymagającym instalacji narzędziem, służącym do konwersji napisów MicroDVD, TMPlayer, MPL2 i SubRip do formatu SRT.

Program umożliwia automatyczne przeszukiwanie katalogów z multimediami i wyszukiwanie filmów oraz napisów. Wyposażony on został w funkcje wykrywania wartości FPS plików AVI, a także innych formatów wideo po uprzedniej instalacji komponentu MediaInfo.

To SRT Converter zapisuje przekonwertowane napisy w folderach z odpowiadającymi im materiałami wideo, oferując przy tym funkcję kopii zapasowych oryginalnych plików z tłumaczeniem. Narzędzie zapisuje ostatnie ustawienia i pozwala je wykorzystać przy ponownym jego uruchomieniu.

Aplikacja dostępna jest w polskiej wersji językowej na systemy Windows oraz Linux. Dostępna jest także edycja konsolowa, pozwalająca nieco bardziej zaawansowanym użytkownikom na pracę z narzędziem w trybie testowym.

Uwaga!

  1. Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 4 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!