r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

To już koniec Windows 3.11!

Strona główna Aktualności

To nie żart ani informacja sprzed kilku lat - Microsoft ogłosił, że 1 listopada bieżącego roku definitywnie zakończy się żywot Windows for Workgroups 3.11. Okazuje się bowiem, że ten dość leciwy już system wbudowywany był w niektóre urządzenia i wraz z nimi wciąż był sprzedawany. To właśnie ten kanał sprzedaży był ostatnim aktywnym na rynku, sprzedaż pudełkowa i w wersjach OEM na nowych komputerach została zakończona już dawno.

Sam Windows 3.11 for Workgroups zadebiutował ponad piętnaście lat temu. Był pierwszym systemem Windows oferującym użytkownikom wbudowaną funkcjonalność sieciową. Wkrótce będzie już tylko historią. Skoro udało mu się jednak przetrwać półtorej dekady, automatycznie nasuwa się pytanie, do kiedy Microsoft będzie pozwalać na sprzedaż Windows XP Embedded, również systemu wbudowywanego w rozmaite urządzenia...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.