r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

To już pewne — Windows 8.1 zobaczymy w czerwcu

Strona główna Aktualności

Po serii wycieków kolejnych kompilacji Windows Blue, Microsoft postanowił wreszcie zająć oficjalne stanowisko w tej sprawie. Podczas bostońskiego spotkania JP Morgan Technology, Media & Telecom Conference szefowa marketingu systemu operacyjnego, Tami Reller, podała, że Windows Blue pojawi się na rynku jako po prostu Windows 8.1. Wszyscy użytkownicy najnowszych „Okienek” będą mogli za darmo pobrać aktualizację z wbudowanego w system sklepu. Jej poglądowa wersja dla Windows 8 i Windows 8 RT zostanie udostępniona 26 czerwca podczas konferencji Build.

O nowościach, jakie wprowadzi odświeżony Windows, wciąż mówi się niewiele i półgębkiem. Wiadomo, że system jest budowany z uwzględnieniem opinii użytkowników i wprowadzi do interfejsu szereg poprawek. Windows 8.1 ma też kontynuować misję zunifikowania wszystkich urządzeń — od pecetów począwszy, a na tabletach skończywszy — czego efektem jest obniżenie wymagań stawianych producentom sprzętu. W ten sposób Microsoft prawdopodobnie przygotowuje grunt pod urządzenia o nieco mniejszych ekranach niż obecnie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.