ToCoMoje - przechowuj swoje paragony ToCoMoje - przechowuj swoje paragony 1.1

Strona główna iOS Dom Inne programy dla domu
Pobierz program
lub zeskanuj:

ToCoMoje - przechowuj swoje paragony to aplikacja na iPhone'a oraz iPada, która pozwala wygodnie przechowywać paragony sklepowe i zarządzać nimi.

Aplikacja oferuje głównie skaner, za pomocą którego możemy zeskanować paragony i wgrać je do programu. Skaner pozwala m.in. odpowiednio kadrować dokument, dzięki czemu nawet pognieciony paragon można złapać w możliwie najbardziej dokładnym kadrze, zachowując jego czytelność. Każdy z paragonów można opisać i dodać adnotację, np. o terminie upływu gwarancji na dany produkt, którego paragon dotyczy.

Paragony można też wysyłać bezpośrednio z aplikacji na wybrany adres e-mail, a także dodawać do nich słowa kluczowe, które ułatwią wyszukiwanie. Wszystkie paragony przechowywane w aplikacji ToCoMoje mają kopię zapasową w chmurze usługodawcy, a to oznacza, że będą dostępne nawet wtedy, gdy zgubimy smartfon. Wtedy wystarczy zainstalować aplikację na nowym urządzeniu i zalogować się na konto. Możemy je stworzyć, wykorzystując adres e-mail lub konto na Facebooku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!