ToDoList 7.1.5.0

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ToDoList to niewielki, ale oferujący duże możliwości menedżer osobisty, z pomocą którego łatwo i sprawnie zorganizujemy swój czas. Program dobrze radzi sobie z tworzeniem prostych list zadań, obejmujących pojedyncze czynności oraz tych bardziej złożonych, kreowanych w trakcie pracy nad projektami.

Aplikacja daje możliwość tworzenia i przeglądania wielu list zadań jednocześnie. W obrębie każdej z nich możemy tworzyć pojedyncze zadania i podzadania, dzielić istniejące zadania na mniejsze, ustawiać powiadomienia czy wysłać je pocztą elektroniczną. ToDoList umożliwia użytkownikowi definiowanie wielu najróżniejszych atrybutów związanych z każdym zadaniem. Może on deklarować procentowy poziom ukończenia zadania, ilość czasu spędzonego nad zadaniem lub pozostałego do jego zakończenia, katalogować i tagować zadania, oznaczać różnymi kolorami itp.

ToDoList umożliwia importowanie zadań stworzonych w kliencie pocztowym Microsoft Outlook. Z kolei eksport list odbywać się może do formatów FreeMind (MM), GanttProject (GAN), iCalendar (ICS), TXT, CSV oraz HTML. Co istotne, program pozwala pracować nad projektem wielu użytkownikom jednocześnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #5 20.05.2016 22:41

@karolradom: Dokładnie, ale w pracy to nawet przydatne jest. Zwłaszcza jak co chwilę drze japę, że coś nie wykonane:)

karolradom   11 #4 01.01.2015 02:04

Nic nie zastąpi karteczek na lodówce :)

BLuMik   2 #3 07.12.2014 12:09

@zmijoz (niezalogowany): proponuje wrzucić pliki na DropBoxa :)

  #2 04.01.2014 14:34

Szkoda, że nie ma polskiego języka. :-/ Fajnie by było, jakby "ktoś" z użytkowników tego portalu go spolszczył. :-) Dzięki wielkie!

  #1 25.05.2013 14:55

Polecam osobom zawalonym dużą liczbą zadań i projektów. Duże możliwości i niewielki rozmiar w pamięci. Elestyczny interface. Możliwość używania jako notatnik. Od dwóch miesięcy używam intensywnie i żadnych błędów nie doświadczyłem na Win 7. Szkoda tylko, że nie działa w chmurze.