reklama

Toblo na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy niezwykle wciągającą pozycję, w której dwie drużyny (cloud kids i fire friends) rywalizują ze sobą o punkty na planszy pełnej kolorowych klocków.

Walka idzie o wyniesienie jak największej liczby flag z obozu przeciwnika i dostarczenie ich na swoje terytorium. Rozgrywkę należy prowadzić w taki sposób, by utrzymując się jak najdłuższej przy życiu zadać przeciwnikowi możliwie jak największych i najdotkliwszych strat. Oprócz trybu Capture The Flag możemy powalczyć na luzie w SandBox - trybie gry... dla samej gry ;-), nabierając przy okazji doświadczenia i umiejętności przed decydującą rozgrywką. Wyczuwalna mocno atmosfera zawodów, pogoni i ciągłej konkurencji przeplatana jest dozą humoru, ponieważ sympatyczne ludziki na wzór aniołków i diabełków okładają się nawzajem różnej wielkości, różnego kształtu i koloru klockami, które zalegają na całej planszy nadając przy tym grze klimatu nieco dziecinnego i zabawkowego.

Grę Toblo można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto, wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu w szczególności polecamy materiały o Gears of War 2 (sprawdzaliśmy już ten niesamowity tytuł w akcji!), Midnight Club: Los Angeles, a także powracający po wakacyjnej przerwie kącik Top10. Przypominamy również, że na portalu wciąż trwa wielki konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Zapraszamy!

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama