Toca Cars Toca Cars version 1.0.6

Strona główna iOS Edukacja i nauka Gry i programy dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Toca Cars to kolejny tytuł z serii gier edukacyjnych firmy Toca. Wprowadzi dzieci w świat pojazdów i ruchu drogowego. Choć grę przeznaczono dla osób w wieku od 3 do 9 lat to starsi, również będą się przy niej dobrze bawili.

Gra składa się z dwóch modułów. Pierwszy to gotowe miasto, po którym możemy poruszać się naszym bohaterem. Mamy tu ulice, domy, skocznie, znaki i stróża prawa. Wszystko wykonano z papieru. Sterowanie pojazdem polega na dotykaniu ekranu w odpowiednim miejscu. W razie kłopotów w prosty sposób możemy zresetować cały poziom.

Znacznie ciekawiej prezentuje się drugi z trybów Toca Cars. Za jego pomocą sami stworzymy małe miasto, którego ulice będziemy przemierzać w naszym pojeździe. Do wybory mamy już wspomniane elementy, które dowolnie rozmieszczamy na planszy.

Toca Cars to bardzo przyjemna zabawa nie tylko dla najmłodszych. Pozwala ćwiczyć koordynację sterując pojazdami, a także puścić wodzę fantazji tworząc swoje własne poziomy. Gra jest dostępna w wersji uniwersalnej, płacąc za nią raz możemy skorzystać na telefonie z Windows Phone i komputerze oraz tablecie z Window 8/10.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!