Toca Kitchen 2 Toca Kitchen 2 1.2.3-play

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Toca Kitchen 2 to gra, dzięki której będziemy mogli zostać szefem kuchni w restauracji sushi. Warto zaznaczyć, że produkcja jest dostępna do pobrania ze Sklepu Google Play za darmo i NIE ZAWIERA mikropłatności.

Prawie jak Master Chef

Oprócz możliwości korzystania z gotowych, znanych przepisów, w Toca Kitchen 2 możemy puścić wodze fantazji i przygotować niecodzienne dania wg swojej receptury. Do naszej dyspozycji oddano wiele zróżnicowanych składników, takich jak np. mięso z kurczaka, krewetki, ananas, kukurydza, brzoskwinia, truskawka, arbuz, cebula, ryż, makaron i wiele, wiele innych. Możemy ponadto skorzystać z różnorodnych sosów oraz przypraw.

W porównaniu do pierwszej, niezwykle popularnej części, Toca Kitchen 2 zawiera więcej WSZYSTKIEGO (postaci, składników, przyborów kuchennych, itd.). W grze nie mogło zabraknąć również aspektów humorystycznych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zaserwować gościom ostre lub kwaśne potrawy, a następnie obserwować ich reakcje.

Ale tylko prawie…

Toca Kitchen 2 nie wymaga zatem umiejętności kulinarnych. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Sprawia to, że w grze odnajdą się zarówno osoby mające pojęcie o przyrządzaniu dań, jak i gracze, którzy niekoniecznie radzą sobie w prawdziwej kuchni.

Najważniejsze cechy:

  • zostań szefem kuchni
  • korzystaj z gotowych przepisów lub wymyślaj własne
  • mnóstwo humoru
  • znacznie więcej zawartości niż w pierwszej części
  • kolorowa oprawa graficzna
  • za darmo (BEZ mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!