r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Toca Pet Doctor 1.0.6-play

Strona główna Android Gry Dla dzieci

Toca Pet Doctor to kolejna odsłona popularnej serii gier edukacyjnych skierowanych do najmłodszych użytkowników urządzeń mobilnych. Tym razem nasze pociechy wcielą się w rolę weterynarze, ratując z różnych opresji zwierzęta.

Galeria programu

Szpital znajduje się w domu. Zgromadziły się w nim wszystkie potrzebujące naszej pomocy zwierzaki. Po wybraniu któregoś z nich przechodzimy do mini gry, która w większość opiera się na prostych gestach palców. Następnym etapem po uratowaniu pupila jest jego nakarmienie. I tak z każdym kolejnym zwierzakiem.

Tak jak i pozostałe gry z serii Toca Pet Doctor kusi bardzo miłą i radosną grafiką. Podobnie jest z oprawą audio. Tryb rodzica jak i opcje są ukryte w menu głównym, ale je aktywować należy wykonać odpowiedni gest. Toca Pet Doctor nie posiada reklam, ani ukrytych płatności.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy dla dzieci. Toca Pet Doctor uczy najmłodszych pomagać

4
OPROGRAMOWANIE 13.08.2015 | Tomasz Wrzesień (TomisH)

Dobra aplikacja edukacyjna dla dzieci powinna mieć kolorowe postacie, bardzo łatwe do opanowania sterowanie, przystosowane do wieku potencjalnego odbiorcy, a przy okazji oczywiście czegoś mądrego uczyć poprzez zabawę. Przygotowane z myślą o najmłodszych użytkownikach urządzeń dotykowych Toca Pet Doctor wspaniale spełnia te wymagania. Wcielamy się tu w weterynarza pomagającego chorym zwierzątkom. Program oferuje zestaw pouczających mini gier rozgrywających się w pokoju specjalnie stylizowanym na poczekalnię. Każdemu zwierzęcemu pacjentowi, których do obejrzenia jest kilkunastu, coś dolega.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.