Toca Pet Doctor 1.0.4

Strona główna iOS Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Toca Pet Doctor to pozycja skierowana do dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Pozwala im wcielić się w rolę weterynarza, który rusza na ratunek potrzebującym pomocy zwierzakom. A tych jest aż 15.

Szpital znajduje się w domu. Zgromadziły się w nim wszystkie potrzebujące naszej pomocy zwierzaki. Po wybraniu któregoś z nich przechodzimy do mini gry, która w większość opiera się na prostych gestach palców. Następnym etapem po uratowaniu pupila jest jego nakarmienie. I tak z każdym kolejnym zwierzakiem.

Tak jak i pozostałe gry z serii Toca Pet Doctor kusi bardzo miłą i radosną grafiką. Podobnie jest z oprawą audio. Tryb rodzica jak i opcje są ukryte w menu głównym, ale je aktywować należy wykonać odpowiedni gest. Toca Pet Doctor nie posiada reklam, ani ukrytych płatności.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy dla dzieci. Toca Pet Doctor uczy najmłodszych pomagać

4
13.08.2015  •  Tomasz Wrzesień

Dobra aplikacja edukacyjna dla dzieci powinna mieć kolorowe postacie, bardzo łatwe do opanowania sterowanie, przystosowane do wieku potencjalnego odbiorcy, a przy okazji oczywiście czegoś mądrego uczyć poprzez zabawę. Przygotowane z myślą o najmłodszych użytkownikach urządzeń dotykowych Toca Pet Doctor wspaniale spełnia te wymagania. Wcielamy się tu w weterynarza pomagającego chorym zwierzątkom. Program oferuje zestaw pouczających mini gier rozgrywających się w pokoju specjalnie stylizowanym na poczekalnię. Każdemu zwierzęcemu pacjentowi, których do obejrzenia jest kilkunastu, coś dolega.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza