Toca Town 1.4.3-play

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Toca Town to aplikacja dzięki której nasze pociechy poznają lepiej świat przedmiotów i zależności pomiędzy nimi. Wkraczając do tytułowego, sympatycznego miasteczka mogą lepiej poznać interakcje pomiędzy ludźmi, a przedmiotami.

Zabawę rozpoczynamy od mapy miasta. Znajduje się na niej kilka lokacji, do których możemy przejść. Są to między innymi przytulne mieszkanko czy nawet całe piętro domku jednorodzinnego, duży park z biwakiem, restauracja, market oraz posterunek policji. W każdym z tych miejsc napotkamy ludzi oraz sporą ilość przedmiotów codziennego użytku. Do lokacji możemy wprowadzić także nowe osoby przeciągając je ze specjalnego menu, które pojawi się u dołu ekranu.

Każde z miejsc zawiera sporo interakcji typowym dla niego, ale pozwala także na inne, dziwne kombinacje. Cała zabawa polega na ich odkrywaniu, najlepiej pod czujnym okiem rodzica, który wzbogaci całość swoimi komentarzami i rozmową z dzieckiem.

Toca Town zawiera specjalny panel przeznaczony dla rodziców, a w nim opis gry i jak i porady z nią związane. Dodatkowo znajdziemy tam kod promocyjny na inne produkcje z serii TOCA. Niestety aplikacja nie posiada darmowej wersji testowej, a zakup pełnej to wydatek około 10 zł.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy dla dzieci. Toca Town pomoże odkrywać jak działa świat

8
18.06.2015  •  Tomasz Wrzesień

Dzieci poznają świat po prostu wchodząc z nim w interakcje, ale przecież rodzice nie mogą zawsze pozwalać swoim pociechom na robienie tego, czego właśnie chcą. Pewne sytuacje są zwyczajnie niebezpieczne. Pomocą w uświadamianiu milusińskich, jak co działa, po raz kolejny są aplikacje na urządzenia przenośne. Przeurocze Toca Town pozwoli dzieciom poznawać masę przedmiotów oraz wypróbowywać je na elementach otoczenia, bez obaw, że coś spsują. To barwne miasteczko z sympatycznymi ludzikami. Zabawa z nauką podzielona została na kilka różnych lokacji, z których każda oferuje inne atrakcje.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych