r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tod Nielsen - z Oracle i Microsoft do Borlanda

Strona główna Aktualności

Firma Borland Software, poinformowała o mianowaniu Toda Nielsena na stanowisko Prezesa i Dyrektora Zarządzającego. Zastąpił on Dale'a Fullera - dotychczasowego prezesa, który ustąpił w związku ze słabymi wynikami firmy.

Nowy prezes jest osobą z dużym doświadczeniem w rozwiązaniach programistycznych - wcześniej pracował na bardzo wysokich stanowiskach w takich koncernach jak Oracle, BEA Systems i Microsoft. Ostatnie 12 lat przepracował w Microsoft na różnych posadach m.in. Głównego Menedżera Baz Danych i Narzędzi Programistycznych, Vice Prezesa ds. Narzędzi Programistycznych, Vice Prezesa Microsoft Platform Group.

Pozyskanie Toda Nielsena do Borlanda może być dla firmy bardzo korzystne. Założona w 1983 roku firma musi bowiem liczyć się z dużą konkurencją w swojej dziedzinie - głównie ze strony IBM i Microsoftu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.