r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Today Calendar 4.0.6.5.3

Strona główna Android Akcesoria Kalendarze i zadania

Today Calendar jak sama nazwa wskazuje pomaga w zarządzaniu naszymi kalendarzami i wydarzeniami. W przeciwieństwie do wielu konkurentów nie wymaga zakładania dodatkowego konta, korzysta z kalendarzy już zsynchronizowanych z systemem.

Po pierwszym uruchomieniu przywita nas krótki poradnik odnośnie najważniejszych opcji jakie możemy znaleźć w aplikacji. Po ich przewinięciu przechodzimy do widoku miesiąca wraz z listą zadań na aktualny dzień. Wspomniana wcześniej integracja z kalendarzami systemowymi ma również swoje minusy. Z poziomu aplikacji nie dodamy nowych, możemy jedynie aktywować i dezaktywować podgląd już obecnych.

Z poziomu rozwijanego po lewej stronie menu możemy zmienić tryb podglądu. Ciekawie prezentuje się zwłaszcza tryb agendy i zaproszeń. Ustawienia pozwalają zmodyfikować wygląd kalendarza, a także działanie powiadomień. Nie zabrakło także widgeta. Choć Today Calendar nie posiada polskiej wersji językowej, dobrze przemyślany interfejs znacznie ułatwia nawigację. Podstawowe możliwości programu są darmowe. Część otrzymamy dopiero po wykupieniu wersji PRO.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowatorska metoda walki z androidowym piractwem przynosi efekty

53
16.02.2015  •  Maciej Olanicki

Jakiś czas temu pisaliśmy o nietypowej praktyce antypirackiej twórcy lubianej aplikacji Today Calendar. Dziś mamy możliwość zweryfikowania w jakim stopniu zrealizowana przez niego koncepcja wpłynęła na wyniki sprzedaży. Jack Underwood to brytyjski programista, między innymi twórca aplikacji Today Calendar i jej odpowiednika premium, Today Calendar Pro. Cieszy się ona dużym zainteresowaniem, zbiera pozytywne recenzje i stanowi częsty zamiennik domyślnego kalendarza dostępnego na Androidzie. Problemem z jakim borykał się Underwood był fakt, że 85% użytkowników korzystających z wariantu premium…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.