Today Calendar 2016 Today Calendar 2016 4.0.6.5.3

Strona główna Android Akcesoria Kalendarze i zadania
Pobierz program
lub zeskanuj:

Today Calendar 2016 to stworzona przez niezależnego programistę aplikacja kalendarza, dostępna zarówno na smartfonach, jak też na tabletach z systemem operacyjnym Android.

Bardzo dużym atutem tej aplikacji jest wdrożenie google’owych wytycznych dotyczących projektowania, czyli Material Design. Dzięki temu w Today Calendar 2016 znajdziemy wiele animacji, żywe kolory (i możliwość samodzielnego ustawienia głównego koloru aplikacji), a także charakterystyczny przycisk uruchamiający najważniejszą funkcję programu. Programiście wyszła spod ręki aplikacja bardzo ładna, miejscami ładniejsza nawet od google’owego Kalendarza.

W Today Calendar 2016 mamy do dyspozycji cztery widoki: planu zadań, dnia, tygodnia i miesiąca. Wszystkie są bardzo przejrzyste i zapewniają wygodny dostęp do informacji o naszych codziennych sprawach. Aplikacja pozwala dodawać lokalizacje do wydarzeń (czerpiąc z bazy Map Google), wysyłać zaproszenia innym osobom itp. Słowem - oferuje standardowe jak na kalendarz usługi, ale oprawione w elegancką szatę graficzną.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!