Todo Sticker Todo Sticker 1.0.0

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Todo Sticker jest niewielką aplikacją, która umożliwia tworzenie naklejek do umieszczenia na pulpicie systemu operacyjnego Windows lub Mac OS.

Z poziomu głównego okna Todo Sticker mamy możliwość przygotowania listy zadań wraz z określeniem daty oraz czasu wykonania. Przy każdym z nich dostępny jest specjalny przycisk oferujący funkcję przerobienia danego tematu na wspomnianą już nalepkę. Co istotne, poza tym, że będzie ona wyświetlana na ekranie, to dodatkowo otrzymamy powiadomienie, by nie zapomnieć o nadchodzących obowiązkach.

Todo Sticker pozwala na filtrowanie wpisów po dacie i statusie (wszystkie, ukończone i nieukończone), a oprócz tego możemy sortować zadania według daty lub czasu utworzenia, co ułatwia zlokalizowanie treści w przypadku, gdy dysponujemy sporą liczbą tasków.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!