Todoist: To Do List | Task Manager 6.3.20

Strona główna Mac Dom Organizery osobiste
Pobierz program

Todoist: To Do List to świetny menedżer zadań z możliwością synchronizacji rzeczy do zrobienia z innymi urządzeniami, współdzielenia zadań i z wyświetlaniem powiadomień. Program nadaje się zarówno do zapisywania listy zakupów, jak i prowadzenia skomplikowanych projektów za darmo. Z menedżera można korzystać na Maku, Windowsie, urządzeniach mobilnych i w przeglądarce.

Darmowa wersja usługo Todoist pozwala na tworzenie projektów, przypisywanie każdemu z nich zadań, udostępnianie znajomym i przypisywanie wybranych zadań do różnych osób. Ponadto możliwe jest otrzymywanie powiadomień, gdy zadania przypisane do innych osób zostaną wykonane i gdy zadanie zostanie do kogoś przypisane, a także gdy pojawią się nowe komentarze. Każde zadanie może zostać zaplanowane na konkretny dzień – w tym przypadku programy powiązane z usługą będą o nim przypominać. Można także korzystać z etykiet, kodów barwnych i wyszukiwarki.

Listy z zadaniami są automatycznie synchronizowane z chmurą i między urządzeniami, na których zostaną zainstalowane aplikacje bądź rozszerzenia do przeglądarek. Ponadto można je drukować lub przeglądać na stronie Todoist.com. Swoją produktywność można także zobaczyć na wykresie dzięki funkcji Todoist Karma.

Konto w usłudze Todoist jest darmowe, ale można dokupić do niego abonament, który rozszerza możliwości współpracy z innymi oraz pozwala dodawać do zadań pliki.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowe Todoist wreszcie zsynchronizowane z Kalendarzem Google

13
17.05.2017  •  Maciej Olanicki

Todoist to jeden z najpopularniejszych multiplatformowych organizerów: jest przejrzysty, nieskomplikowany, dostęp do niego można uzyskać z każdego urządzenia z przeglądarką internetową. Aplikacja zyskała właśnie nową funkcję, która diametralnie zmienia sposób korzystania na lepsze: integrację z Kalendarzem Google. Dotychczas korzystanie z Todoist wymagało własnoręcznego wprowadzania informacji o wydarzeniach. A przecież na co dzień otrzymujemy zaproszenia na Facebooku czy za pośrednictwem poczty, które synchronizowane są z Kalendarzem Google, nie Todoist. Odtąd wszystkie wydarzenia zapisane…

Z nowym Todoist zrobisz więcej i nie zapomnisz wynieść śmieci

5
17.09.2015  •  Anna Rymsza

O Todoist warto dziś napisać, gdyż zmienił dziś logo i wzornictwo swoich aplikacji, a także przygotowuje nowe rozszerzenia. Todoist to usługa, dzięki której można zaplanować sobie zadania, śledzić ich postęp o zadbać o to, by o niczym nie zapomnieć – nawet jeśli nad projektem pracuje kilka osób. Aplikacje dla niej są dostępne na wielu platformach, od desktopów po zegarki. Dzięki automatycznej synchronizacji zawsze i wszędzie można mieć dostęp do zadań i projektów. Todoist działa od 8 lat i jest dostępny w 20 językach, w tym po polsku. Swoje plany usłudze powierzyły ponad 3 miliony…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy