r   e   k   l   a   m   a
reklama

Todoist: To-Do List | Task Manager 11.6.9

Strona główna iOS Akcesoria Kalendarze i zadania
Pobierz program
lub zeskanuj:

Todoist: To-Do List | Task Manager to rozbudowana aplikacja do zarządzania zadaniami. Oferuje sporo możliwości konfiguracji i personalizacji poszczególnych zadań, a także pracę grupową nad projektami. Jej zaletą jest także dostępność na większość platform mobilnych i desktopowych oraz wersja przeglądarkowa usługi.

Po uruchomieniu użytkownik musi zalogować się na swoje konto używając danych wykorzystywanych podczas rejestracji lub też korzystając z konta Google+. Wszystkie zadania i listy są synchronizowane pomiędzy wszystkimi skonfigurowanymi urządzeniami. Główne okno aplikacji przedstawia listę zadań do wykonania. Rozwijany panel boczny pozwala na przeglądanie skrzynki odbiorczej, która zawiera wszystkie powiadomienia z aplikacji, listę zadań na dzień, projekty, etykiety i filtry. Projekty w Todoist służą jako kategorie, zadań, osobne listy, mogą być także współdzielone z innymi osobami. Są one wyszczególniane nie tylko nazwą, ale również kolorem. Każde z zadań może posiadać swój harmonogram (termin wykonania), priorytet, a także poziom zagnieżdżenia i zadania podrzędne. Użytkownik może dodatkowo korzystać z wbudowanej w aplikację wyszukiwarki.

Możliwe jest także określenie powiadomień tj. dźwięku i wibracji. Aplikacja jest dostępna w wersji darmowej, posiada interfejs w języku polskim. Dostępna jest również wersja Premium, która daje dostęp do notatek do zadań, tworzenia filtrów niestandardowych, ustawienia przypomnień, a także funkcji oznaczania list i konkretnych zadań etykietami.

© dobreprogramy
reklama

Publikacje powiązane

Z nowym Todoist zrobisz więcej i nie zapomnisz wynieść śmieci

5
17.09.2015  •  Anna Rymsza

O Todoist warto dziś napisać, gdyż zmienił dziś logo i wzornictwo swoich aplikacji, a także przygotowuje nowe rozszerzenia. Todoist to usługa, dzięki której można zaplanować sobie zadania, śledzić ich postęp o zadbać o to, by o niczym nie zapomnieć – nawet jeśli nad projektem pracuje kilka osób. Aplikacje dla niej są dostępne na wielu platformach, od desktopów po zegarki. Dzięki automatycznej synchronizacji zawsze i wszędzie można mieć dostęp do zadań i projektów. Todoist działa od 8 lat i jest dostępny w 20 językach, w tym po polsku. Swoje plany usłudze powierzyły ponad 3 miliony…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic