Toggl Toggl 7.4.446

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Toggl to narzędzie do monitorowania czasu spędzonego przy wykonywaniu danej czynności.

Korzystanie z programu jest wyjątkowo proste. W głównym oknie aplikacji wpisujemy nazwę zadania i określamy, ile czasu potrzebujemy na jego realizację. Klikamy przycisk "start", by Toggl rozpoczął odliczanie.

Toggl pozwala na dodawanie nieograniczonej liczby zadań, a także umożliwia zatrzymywanie czasu w sytuacji, kiedy musimy przerwać pracę. Narzędzie z powodzeniem można zainstalować na firmowych komputerach, by sprawdzać, ile czasu pracownicy poświęcają na wykonywanie powierzonych im obowiązków.

Warto dodać, że poszczególne zadania można przypisać do uprzednio stworzonych kategorii, a także nadać im odpowiednie tagi, co jest niezwykle przydatne w sytuacji, kiedy pracujemy nad kilkoma projektami jednocześnie. Toggl umożliwia także generowanie raportów, które wyświetlimy w formie czytelnych wykresów w przeglądarce internetowej.

Uwaga!

  • Program Toggl wymaga utworzenia darmowego konta użytkownika lub zalogowania się do swojego konta Google.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!