r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tom Clancy's EndWar powróci w wersji Online

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Wydana w 2009 roku strategia Tom Clancy's EndWar nie była zbyt popularna, ale Ubisoft nie pozwolił jej jednak pokryć się kurzem. Po wielu latach postanowiono oto odświeżyć markę w wydaniu sieciowym, z dopiskiem Online — tak jak już wcześniej kilka innych. Za projekt odpowiada ekipa Ubi z Szanghaju. Będzie to przeglądarkowa produkcja MMO podszyta taktycznymi elementami, oferująca duże starcia w czasie rzeczywistym.

Jako jeden z ostatnich wielkich dowódców po Trzeciej Wojnie Światowej przypadnie nam w udziale odbudować potęgę narodu i przeciwstawić się rosnącym w siłę stronnictwom mu zagrażającym. Opowiemy się po stronie zjednoczonych sił Europy albo rosyjskiego Spetsnazu, poza walkami przez Internet dostaniemy także tryb kampanii dla samotników. Będziemy stawiać potrzebne budynki, gromadzić oraz rozwijać wojska i kierować nimi bezpośrednio. Ruszyły zapisy do zamkniętej bety.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.