reklama

Tom Clancy’s The Division za darmo z kartami NVIDIA GeForce GTX #prasówka

Strona główna Aktualności

O autorze

Hodowca maszyn wirtualnych i psów, poza tym stary linuksiarz, bonvivant i śmieszek. W 2012 roku napisał na DP o algorytmie haszowania Keccak i wciąż pamięta, jak on działa.

Tom Clancy’s The Division zapowiada się na wielki hit marca. System walk zaimplementowany w grze ma zaspokoić oczekiwania wszystkich miłośników strzelanin z akcentami RPG. Dlatego z prawdziwą przyjemnością informujemy, że poczynając od dzisiaj, nabywcy kart graficznych GeForce GTX 970 lub szybszych oraz notebooków wyposażonych w kartę GeForce GTX 970M lub szybszą, otrzymają bezpłatną kopię gry Tom Clancy’s The Division.

Otwarty świat gry The Division powoduje, że przemierzając Nowy Jork gracz naprawdę ma mnóstwo rzeczy do zrobienia i zobaczenia, a rozgrywka na komputerach PC jest najbardziej szczegółowa dzięki wykorzystaniu rozdzielczości nawet 4K oraz efektów graficznych zapewnianych przez techniki NVIDIA GameWorks HBAO+ oraz PCSS. Oprogramowanie GeForce Experience pozwoli natomiast dobrać optymalne ustawienia graficzne i zarejestrować najlepsze momenty w trakcie rozgrywki i podzielić się nimi w serwisach społecznościowych.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w artykule na stronie GeForce.com . Zachęcamy do zapoznania się również z wideo. Promocja wystartowała dzisiaj, 17 lutego 2016 roku, o godzinie 15:00, a partnerami akcji w Polsce są między innymi firmy Agito, Arest, Fox Komputer, Hyperbook, Komputronik, Morele, NTT, PC Projekt, x-kom. Aktualna (powiększona) lista partnerów na stronie promocji.

Przypominamy, że otwarte testy beta gry The Division w wersji PC odbędą się w dniach 19-21 lutego. Życzymy udanej zabawy!

Premiera gry Tom Clancy’s The Division zaplanowana jest na 8 marca 2016 roku.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama