TomTom Fotoradary

Strona główna Android Podróże i transport Fotoradary i ostrzeganie
Pobierz program
lub zeskanuj:

TomTom Fotoradary jak sama nazwa skazuje skupia się na fotoradarach. Za aplikację odpowiada popularny dostawca map i producent nawigacji firma TomTom.

Przy pierwszym uruchomieniu przywita nas króki poradnik, tłumaczący krok po kroku podstawowe możliwości aplikacji. A te skupiają się na alarmowaniu nas o zbliżających się fotoradarach. Dodatkowo na ekranie głównym znajdziemy informacje o naszej prędkości oraz ulicy, na której się znajdujemy.

Z jego poziomu możemy także zgłosić nowy radar, a także przejść do widoku mapy, który dodatkowo wyświetla informacje o natężeniu ruchu. Jeżeli chcemy zmienić zasady powiadomień wystarczy udać się do ustawień aplikacji.

Interfejs programu choć czytelny i intuicyjny nie pasuje wizualnie do nowszych wersji systemu Android. Bliżej mu do stylistyki Androida w wersji 2.2 niż 4.0 czy też 5.0. TomTom Fotoradary jak i dostęp do informacji o fotoradarach są darmowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy