r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TomTom GO Mobile 1.17.1

Strona główna Android Podróże i transport Nawigacja

TomTom Go Mobile to znana i ceniona nawigacja samochodowa. Aplikacja daje dostęp do tych samych usług, jakie są dostępne na dedykowanych urządzeniach producenta, pozwala ponadto na pozycjonowanie przy pomocy sygnału komórkowego i Wi-Fi, a także pobieranie dodatkowych informacji z Internetu o ruchu drogowym.

Galeria programu

Aplikacja pozwala na używanie map aż 100 krajów na całym świecie. Nawigacja oferowana w aplikacji TomTom jest dostępna w trybie offline tj. mapy są pobierane na tablet lub smartfon, a następnie mogą być wykorzystywane już bez połączenia z Internetem. W wybranych krajach, w tym i w Polsce, TomTom zapewnia dodatkowe informacje o ruchu drogowym i utrudnieniach. Aplikacja ostrzega również przed zapisanymi w bazie fotoradarami, umożliwia użytkownikom ich samodzielne dodawanie i ostrzeganie innych kierowców. Program oprócz planowania trasy i automatycznego jej korygowania umożliwia wyszukiwanie tzw. point of interest (POI), czyli miejsc, które mogą być użyteczne i warte odwiedzenia: stacji benzynowych, hoteli, centrów handlowych, lotnisk, parkingów itp.

TomTom Go Mobile posiada szybką wyszukiwarkę, tworzone trasy mogą zawierać punkty pośrednie, a użytkownik może wybierać także sposób adresów zapisanych w kontaktach. Możliwe jest zapisywanie własnych miejsc jak np. lokalizacji domowej, a także zapisywanie stałych tras. Nietypową funkcją są darmowe kilometry: w ciągu miesiąca nawigacja może poprowadzić przez 75 km bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. Aby znieść ten limit, konieczne jest wykupienie licencji na mapy TomTom, co jest możliwe do wykonania wprost z poziomu aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

TomTom wydaje „prawie darmową” nawigację dla Androida

41
OPROGRAMOWANIE 25.03.2015 | Łukasz Tkacz

Firma TomTom wprowadziła właśnie nieco nietypową, darmową nawigację dla Androida. Tak naprawdę program jest darmowy, ale mapy już nie do końca – w podstawowej wersji przejedziemy miesięcznie jedynie 75 kilometrów. Do dalszego nawigowania konieczne jest wykupienie subskrypcji. Czy tego typu usługi mają jeszcze sens w czasach, gdy dostępne jest wiele darmowych alternatyw? Aplikacja pozwala na używanie map aż 100 krajów na całym świecie. Po jej pierwszym uruchomieniu wybieramy interesujący nas obszar i mapy zostają automatycznie pobrane. Nawigacja oferowana w aplikacji TomTom jest dostępna w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.