reklama

Tomahawk 0.8.4

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Tomahawk to odtwarzacz multimediów dla Windows nastawiony na obsługę muzyki dostępnej online, a także współpracę z licznymi dodatkami.

Program umożliwia odtwarzanie szerokiej palety materiałów z różnych źródeł. Za pomocą Tomahawka otworzymy zarówno bibliotekę piosenek z pamięci komputera, jak i serwera, sieci, a także popularnych serwisów. Możemy więc wyszukiwać i odtwarzać materiały z YouTube czy Skreemr i innych. Ponadto program korzysta z zewnętrznych narzędzi jak Playdar albo Echonest (inteligentne listy odtwarzania). Umożliwia to między innymi korzystanie z sugestii na temat podobnych wykonawców czy gatunków muzycznych. W ten sposób możemy tworzyć listy odtwarzania na podstawie długości utworu, tagów, energii piosenki czy głośności.

Aplikacja automatycznie wyszukuje materiały muzyczne zapisane w pamięci komputera, a także na podłączonych nośnikach zewnętrznych. Kolejne ważne funkcje to obsługa Last.fm, Jabbera, Google Chat czy Twittera. Dzięki temu możemy w łatwy sposób dzielić się muzyką i przesyłać informacje znajomym. Tomahawk pozwala ponadto na wyświetlanie informacji o ostatnio odtwarzanych utworach czy listach.

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość instalowania dodatków rozszerzających możliwości programu. Na przykład za pomocą Playlick możemy importować metadane list odtwarzania z Last.fm, Spotify, XSPF czy podcastów. Z kolei Tomahawklet przechwytuje listy odtwarzania ze stron internetowych i pozwala na ich import do programu.

Program nie jest już oficjalnie rozwijany, twórcy poinformowali o możliwości rozwoju jego funkcji samodzielnie. Kod aplikacji dostępny jest w serwisie GitHub.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
HnauHnakrapunt   7 #7 26.12.2017 12:58

Ambicje na jedyny odtwarzacz do wszystkiego, w związku z czym ciężki i przećkany. Mnóstwo kanałów, z których przeciętny użytkownik niekoniecznie korzysta. Jeśli siedzicie po uszy w streamingach - może... Do okazjonalnego odsłuchania MP3 niespecjalnie.

  #6 18.07.2013 20:33

Na chwilę obecną dno i wodorosty:) Polecam za to Audials One 10:) Super program do słuchania przez internet.

saturno   12 #5 26.03.2013 16:54

Słabe spolszczenie.

luqass   15 #4 20.05.2012 16:08

powiem tylko tyle, instalator 35mb. dziekuje :)

  #3 10.06.2011 15:06

...jest taki player w ktorym mozna kolejkowac a potem automatycznie odtwarzac np. filmy YouTube - nazywa sie - M U Z I I C ! - Muziic Player posiada tez radio ktore moze nie szokuje iloscia stacji ale posrod nich jest np. Radio Pink Floyd ktore nadaje w calosci albumy grupy ! - Muziic posiada tez wizualizacje dla uprzyjemnienia sluchania i jest ogolnie znakomity ! Oto link : http://www.muziic.com/download.php

Shun   3 #2 29.03.2011 08:50

Na chwilę obecną nie warty uwagi.

MadTreXx   4 #1 28.03.2011 23:04

Testowałem przed chwilą. Okropny. Może kiedyś, teraz Aimp lub foobar.

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić