Tomasz Bochenek Menedżerem Roku według Teleinfo

Strona główna Aktualności

O autorze

Tomasz Bochenek, dyrektor generalny polskiego oddziału firmy Microsoft został uhonorowany prestiżowym tytułem Menedżera Roku konkursu tygodnika Teleinfo - Złote Procesory Teleinfo 2003. Ten sam tygodnik profesjonalnych użytkowników teleinformatyki, wyróżnił polski oddział firmy Microsoft w kategorii Firma Roku.

Jak można przeczytać w uzasadnieniu nagrody Złote Procesory Teleinfo 2003 w kategorii Menedżer Roku, Tomasz Bochenek otrzymał ten prestiżowy tytuł "za skuteczne zarządzanie firmą i dynamiczny wzrost sprzedaży w Polsce". Miarą sukcesów menedżerskich pana Tomasza Bochenka, jest fakt, iż pod jego kierownictwem, w zakończonym 30 czerwca 2002 roku finansowym, sprzedaż produktów oraz usług Microsoft w Polsce przekroczyła 140 milionów dolarów, co stanowi 27% wzrost sprzedaży w stosunku do roku poprzedniego i to w sytuacji, gdy Polski rynek IT zanotował jedynie 8% wzrost.

"Serdecznie dziękuję szanownym członkom Kapituły konkursu Złote Procesory 2003 za docenienie mojego wkładu, jak i grona moich współpracowników, w rozwój polskiego oddziału firmy Microsoft" - powiedział Tomasz Bochenek. "Nasza firma wciąż się rozwija, zwiększając liczbę pracowników, którzy są najlepszymi specjalistami w branży IT, jak również stale udoskonala kontakty z partnerami i klientami. Cieszę się, że nasz wkład w rozwój branży IT w Polsce w szczególnym dla nas, jubileuszowym roku 2002 (dziesiątym z kolei roku działalności Microsoft na polskim rynku) został wyróżniony" - dodał Tomasz Bochenek.

W kategorii Firma Roku, polski oddział firmy Microsoft wyróżniony został "za znaczący wkład w rozwój polskiej branży IT poprzez bliską współpracę z partnerami".

© dobreprogramy
s