Tomb Raider Underworld za darmo na Core Online

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Rozwój serwisu Core Online zdaje się iść zgodnie z planem i Square Enix poszerza jego ofertę o kolejną starszą grę ze swojego portfolio, którą uruchomić można oto bezpośrednio w przeglądarce internetowej. Po niedawno udostępnionym bezpłatnie Lara Croft and the Guardian of Light, znaną panią archeolog pobiegamy teraz za darmo po lochach także w grze Tomb Raider Underworld. Warto ją sprawdzić, bo to jedna z lepiej ocenianych pozycji z serii.

Produkcję standardowo rozdzielono na pojedyncze etapy, które rozegrać możemy w dowolnej kolejności, chociaż oczywiście najlepiej przechodzić wszystko po kolei. Naturalnie i w tym przypadku mamy do czynienia z systemem zyskiwania czasu zabawy poprzez śledzenie reklam. Przypomnę, że każda minuta obejrzanego materiału promocyjnego przekłada się potem na 20 minut gry. Za niecałe 10 dolarów można spoty reklamowe wyłączyć zupełnie.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję