Tombshaft Tombshaft 1.1.6

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tombshaft to dwuwymiarowa gra zręcznościowa nawiązująca do ery 8-bitów za sprawą staroszkolnej oprawy graficznej. Charakteryzuje się nieskomplikowanym sterowaniem i bardzo prostymi zasadami rozgrywki.

O co tu chodzi?

Zadanie gracza w Tombshaft skupia się na eksplorowaniu starożytnych grobowców wypełnionych przeciwnikami, skarbami oraz pułapkami. Nasz bohater może spotkać na swojej drodze dżina, by odblokować dostęp do potężnych mocy, które pozwolą mu zebrać jeszcze więcej monet i tym samym uzyskać możliwość korzystania z kolejnych, jeszcze lepszych zdolności.

Jak wygląda rozgrywka?

Po uruchomieniu Tombshaft u dołu ekranu pojawią się dwie strzałki. Gracz może poruszać swoim poszukiwaczem złota jedynie w prawo lub w lewo, by zeskakiwać z poszczególnych obiektów otoczenia na znajdujące się niżej platformy. Trzeba jednak uważać, by nie trafić na wroga, bo jakikolwiek kontakt z przeciwnikiem jest równoznaczny z końcem przygody. Po rozpoczęciu następnej gra wygeneruje daną lokację od nowa, dzięki czemu rozgrywka nigdy nie będzie wyglądała tak samo.

Za darmo

Tombshaft jest grą free-to-play. Można ją pobrać bezpłatnie. Autorzy udostępnili jednak opcję wyłączenia reklam (15,99 złotych) i kupowania monetek dających nam bonusowe życia (800 monetek kosztuje 5,29 złotych, ale dostępne są także droższe pakiety).

Najważniejsze cechy:

  • dwuwymiarowa zręcznościówka dla fanów klasyki
  • bardzo proste sterowanie
  • nieskomplikowane zasady
  • wciągająca rozgrywka
  • do pobrania za darmo
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!