Tomek i Przyjaciele: Przygody! Tomek i Przyjaciele: Przygody! 2.1.1

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tomek i Przyjaciele: Przygody! to darmowa gra na urządzenia mobilne osadzona w świecie znanym z serialu telewizyjnego Tomek i Przyjaciele emitowanego w naszym kraju przez stację MiniMini+.

Przyjaciół przedstawiamy wam…

Wspólnie z doskonale znaną lokomotywą i innymi postaciami z małego ekranu najmłodsi użytkownicy smartfonów i tabletów trafią między innymi do Chin, Indii czy Australii, a także wyspę Sodor, gdzie Tomek i jego przyjaciele zajmą się stawianiem torów za pomocą odblokowywanych wcześniej przedmiotów. Co istotne, gra ma także charakter edukacyjny, bowiem dzięki niej można dowiedzieć się sporo na temat wszystkich miejsc, które odwiedzają bohaterowie gry Tomek i Przyjaciele: Przygody!

…wciąż coś wożą tu i tam.

Tomek i Przyjaciele: Przygody! to nie tylko gra o budowaniu, gdyż pozwala ona również na przeprowadzanie wyścigów z udziałem Tomka i jego przyjaciół. Model jazdy zaprojektowano w taki sposób, by nawet najmłodsi użytkownicy byli w stanie poradzić sobie z prowadzeniem lokomotywy po torach.

Czerwień, błękit, zieleń, brąz…

Za ściągnięcie gry Tomek i Przyjaciele: Przygody! nie są pobierane żadne opłaty, ale na ekranie pojawiają się reklamy. Istnieje ponadto możliwość kupowania dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze.

Najważniejsze cechy:

  • gra na licencji popularnego serialu telewizyjnego
  • baw się wspólnie z Tomkiem i jego przyjaciółmi
  • buduj tory w różnych zakątkach świata
  • weź udział w wyścigach lokomotyw
  • graj za darmo (reklamy oraz mikropłatności)
  • pełna polska wersja językowa (dubbing)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!