Tonality Pro Tonality Pro 1.4.2

Strona główna Mac Grafika Narzędzia dla fotografów
Pobierz pr​ogram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Tonality Pro to bardzo dobry program, przeznaczony do stylizacji zdjęć. Można w nim przerobić zdjęcia na czarno-białe oraz efektownie postarzyć.

Poza bogatą kolekcją filtrów znajdziemy tu także narzędzia do obróbki zdjęć, jak krzywe, filtry barwne, kontrolki jasności, kontrastu, balansu bieli, winietę, ziarno i wiele innych. Poza tym można nałożyć na zdjęcie własną teksturę oraz ramkę, lub skorzystać z jednej z wielu wbudowanych.

Na jedno zdjęcie można nałożyć wiele efektów, korzystając z systemu warstw i masek, które można malować ręcznie pędzlem lub automatycznie z użyciem gradientów. Można także mieszać warstwy na różne sposoby, by uzyskać ciekawsze efekty. Stylizowane właśnie zdjęcie można oglądać w widoku „przed” i „po”.

Tonality Pro może działać samodzielnie lub jako wtyczka do popularnych programów (Photoshop, Lightroom, Zdjęcia). Wersja próbna działa bez ograniczeń czasowych, ale nie pozwala zapisywać ani eksportować zdjęć.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!