Tonido Tonido 14.90.0.34030

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Tonido to bezpłatne oprogramowanie przeznaczone do synchronizowania i udostępniania danych na komputerze. Tonido stanowi idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy zamierzają zsynchronizować swoje pliki i udostępnić je wszystkim urządzeniom podłączonym do sieci (Blackberry, Windows Phone 7, Android, iPhone czy telefony komórkowe).

Korzystając z tego oprogramowania możemy uzyskać dostęp do ważnych plików z niemal dowolnego miejsca. Oferuje ono niezwykle wygodny sposób pobierania i udostępnia danych pomiędzy różnymi urządzeniami. Doskonale nadaje się do synchronizacji plików pomiędzy komputerem, a coraz popularniejszymi tabletami. Podczas nawiązywania połączenia nie wymaga konfigurowania sieci ani przekierowywania portów. Warto dodać, że wszystkie połączenia w Tonido odbywają się przy użyciu technologii Direct Access, czyli działają jedynie w obrębie sieci lokalnej lub firmowej z każdej lokalizacji.

W celu rozpoczęcia pracy z programem, należy go zainstalować na komputerze i utworzyć bezpłatne konto. Następnie wszystkie polecenia i operacje wykonujemy z poziomu przeglądarki internetowej, na której znajdziemy całkiem wygodny i przejrzysty interfejs użytkownika, zawierający mnóstwo przydatnych narzędzi do przeglądania i zarządzania danymi oraz synchronizowania ich w sieci internetowej lub dla wyżej wspomnianych urządzeń mobilnych. Nie zabrakło w nim też dodatkowych funkcji do przesyłania i odtwarzania plików multimedialnych (muzyki i filmów) oraz oglądania dowolnej kolekcji ze zdjęć udostępnionych przez użytkownika.

Przy użyciu Tonido użytkownicy mogą udostępniać pliki i foldery wybranym osobom (prywatnie), publicznie za pośrednictwem łącza internetowego (wystarczy podać adres URL), a także za pomocą dostępnych aplikacji mobilnych. Program oferuje bezpieczny dostęp (SSL) i nieograniczoną pojemność dla poszczególnych danych użytkownika. Współpracuje ze wszystkimi popularnymi przeglądarkami internetowymi (Google Chrome, Internet Explorer, Safari, Firefox), a także umożliwia nawiązywanie połączeń z konsolami do gier – Xbox 360 i PlayStation 3.

Uwaga!

  • Program został tylko częściowo spolszczony.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!