Too Good To Go Too Good To Go 21.3.1

Strona główna Android Zakupy Zamawianie jedzenia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Too Good To Go to prosta aplikacja, której główną ideą jest walka z marnowaniem jedzenia. Dzięki niej możliwe jest zakupienie żywności w jednej z obsługiwanych restauracji lub sklepów w bardzo okazyjnej cenie. Rozwiązanie to z pewnością przypadnie do gustu m.in. studentom :-)

Jak działa aplikacja?

Pierwszym krokiem w korzystaniu z Too Good To Go jest bezpłatna rejestracja, którą przeprowadzić można z wykorzystaniem konta Google, profilu w serwisie Facebook lub dowolnego adresu e-mail. Po poprawnym założeniu konta i weryfikacji możemy przystąpić do wyszukiwania restauracji, barów czy sklepów, w których zakupimy jedzenie nawet 60-70% taniej niż zwykle, a które w innym przypadku wylądowało by na śmietniku.

Aplikacja swoje działanie opiera na podstawie naszej aktualnej lokalizacji. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby przeglądać mapę całego świata w poszukiwaniu ciekawych ofert pożywienia. W głównym oknie aplikacji znajdziemy zestawienie różnych ofert w zadanym obszarze od naszej lokalizacji. Oferty podzielone są te, które moglibyśmy odebrać w danej chwili lub np. wieczorem. Zawierają one również informacje o liczbie posiłków do uratowania, ich normalnej i promocyjnej cenie. Jeśli zainteresujemy się którymś z ogłoszeń to wystarczy, że zarezerwujemy i opłacimy posiłek. Następnie pozostanie nam tylko jego odbiór.

Kluczowe cechy aplikacji:

  • innowacyjna aplikacja do walki z marnowaniem jedzenia
  • umożliwia zakup posiłku z 50-70% rabatem
  • wyszukiwarka ofert na bazie lokalizacji
  • kilka kliknięć aby zarezerwować posiłek
  • aplikacja całkowicie za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!