Toolwiz FileRecovery 1.3.0.0 Free

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Toolwiz FileRecovery to małe i bardzo proste w obsłudze narzędzie do odzyskiwania pojedynczych plików. Pozwala ono przywrócić dane, do których dostęp utraciliśmy przypadkowo je usuwając oraz za sprawą działalności szkodliwego oprogramowania, awarii sprzętu lub oprogramowania.

Program po uruchomieniu przeprowadza szczegółową analizę zawartości wskazanego dysku w poszukiwaniu możliwych do przywrócenia danych. Proces ten jest wykonywany szybko i stosunkowo z dużą skutecznością. Kolejnym krokiem jest wyświetlenie listy odnalezionych plików, posegregowanych względem typów - m.in. grafika, pliki audio i wideo, dokumenty, HTML i inne. Użytkownik wybiera dane, które mają zostać odzyskane oraz wskazuje lokalizacje, gdzie zostaną zapisane.

Toolwiz FileRecovery nie jest dostępny w polskiej wersji językowej, jednak jego obsługa nie powinna sprawić żadnego problemu nawet początkującym użytkownikom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!