Toolwiz Time Freeze 2017 4.3.1.5000

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Toolwiz Time Freeze to niezwykle przydatne narzędzie przeznaczone dla każdego użytkownika systemu operacyjnego Windows. Program skutecznie chroni system przed niepożądanymi zmianami, a także zabezpiecza komputer przed groźnymi wirusami i innymi złośliwymi aplikacjami.

Aplikacja tworzy wirtualne środowisko, które pozwala na wykonywanie wielu ryzykownych czynności w systemie operacyjnym. Użytkownicy mogą swobodnie eksperymentować z ustawieniami systemu, instalować podejrzane aplikacje na dysku twardym lub nawet otwierać niepożądane załączniki na poczcie elektronicznej.

Toolwiz Time Freeze doskonale nadaje się do identyfikacji złośliwego oprogramowania, groźnych wirusów i innych szkodników, a także do swobodnego testowania różnych opcji i funkcji systemowych, które przeznaczone są wyłącznie dla doświadczonych użytkowników. Program posiada też specjalny moduł, zabezpieczający pliki przechowywane na dysku twardym.

Użytkownicy korzystający z aplikacji, mogą przywrócić poprzedni stan systemu lub zachować wszystkie wprowadzone zmiany i bieżące ustawienia. W celu przywrócenia stanu systemu, należy ponownie uruchomić komputer. Program nie pobiera zbyt dużej ilości zasobów systemowych i podczas uruchomienia działa w zasobniku systemowym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!