r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Toontastic 3D 1.0.5

Strona główna iOS Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe

Toontastic 3D to program do tworzenia animacji 3D, kierowany do najmłodszych. Aplikacja ma charakter edukacyjny i pozwala nie tylko tworzyć własne filmy, ale też ilustrować eksperymenty naukowe. Można tu wybrać scenerię i postacie lub zaprojektować wszystko samodzielnie.

Na starcie aplikacja pozwala wybrać liczbę scenek, postacie i kolorystykę. Przy tworzeniu własnych scen i postaci można korzystać z prostych narzędzi do modelowania 3D, a także własnych zdjęć. Ruchy postaci nagrywane są podczas poruszania nimi po ekranie, w tym czasie można też podkładać głos, który zostanie nagrany.

Ponadto przed zakończeniem nagrywania można wybrać nastrój i mimikę dla każdej z postaci. Ścieżkę dźwiękową można miksować z wbudowanymi piosenkami, co nada im klimatu.

Po nagraniu kilku scen można dograć napisy końcowe i wyeksportować gotowy projekt w postaci filmu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Toontastic 3D – Google odpowiada na artystyczne nowości z Windowsa 10

2
12.01.2017  •  Maciej Olanicki

Jako jeden z najważniejszych elementów Creators Update Microsoft zapowiada zestaw narzędzi, które pozwolą na łatwą edycję grafiki 3D. Dziecinnie łatwą, bo to właśnie między innymi do najmłodszych użytkowników Windowsa 10 adresowany jest nowy Paint 3D. Do premiery Creators Update zostały jeszcze około trzy miesiące, a Google przygotowało swoją propozycję w tej kwestii już teraz, Toontastic 3D. Google zaprezentowało właśnie aplikację Toontastic 3D, która dostępna jest w wersji na Androida i iOS-a. Jest to nowa wersja dwuwymiarowego Toontastic. Nie da się ukryć, że jest to program…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.