r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Top Boat: Racing Simulator 3D

Strona główna Android Gry Wyścigi

Top Boat to gra wyścigowa, w której gracz siada za sterami najszybszych motorówek świata. Gra prezentuje prawie 30 ekstremalnych łodzi motorowych, katamaranów i skuterów wodnych, które rozwijają ogromne prędkości na wodnym torze.

Gra przypomina wyścigi na ćwierć mili (drag race), ale zamiast samochodu mamy tu do dyspozycji 6 unikalnych klas motorówek z możliwością tuningu. Wśród nich są poduszkowce, motorówki klasyczne, motorówki morskie, katamarany, skutery wodne i wodoloty. ich wygląd można zmieniać kolorem lakieru, kształtem kadłuba i naklejkami, zaś parametry modyfikujemy wymieniając części, jak sprzęgło, filtry, skrzynia biegów i wiele innych. Wszystko będzie miało wpływ na wyniki wyścigów.

Top Boat została ubrana w świetną grafikę 3D i zapewnia proste sterowanie, przygotowane dla ekranów dotykowych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Top Boat: Racing 3D Simulator na weekend. Szybciej, szybciej, szybciej!

8
19.11.2016  •  Anna Rymsza

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej znów proponujemy polską grę mobilną. Tym razem jest to Top Boat: Racing Simulator 3D – najnowsza produkcja wrocławskiego studia T-Bull, która zadebiutowała na Androidzie. Gra bardzo przypomina Top Speed, ale zamiast samochodów na ulicach, zobaczymy tu rozwijające oszałamiające prędkości motorówki. Autorzy mówią, że Top Boat to duchowy następca tej niezwykle popularnej gry wyścigowej, w którą gra ponad 11 milionów osób na całym świecie. Wyścigi zostały ubrane w świetną grafikę 3D i wysokiej jakości dźwięki. W grze znajdziemy prawie 30…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.