r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Top Eleven Menedżer Piłkarski

Strona główna Android Gry Strategiczne

Top Eleven Menedżer Piłkarski jak sama nazwa wskazuje jest menadżerem piłkarskim. Gra pozwala stworzyć własny klub, a także poprowadzić go poprzez różnego rodzaju rozgrywki, przy okazji inwestując w nowych zawodników i obiekty.

Galeria programu

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacja zapyta nas czy chcemy skorzystać z logowania za pomocą serwisu Facebook, Google + czy też nie podając swoich danych skorzystać z gry jako gość. Wsparcie usług społecznościowych nie tylko zapewnia nam dodatkowe profity i pozwala na rywalizację ze znajomymi, ale również daje możliwość synchronizacji postępów pomiędzy różnymi urządzeniami. W zasady gry wprowadza nas krótki samouczek, przedstawiający podstawowe zasady i reguły zarządzania naszym składem. Co dla wielu może być istotne, Top Eleven posiada interfejs oraz komunikaty w języku polskim.

Gra oferuje kilka trybów zabawy w tym ligę, puchar oraz ligę mistrzów. Nieodłącznym elementem menadżerów są też rozbudowane opcje związane z edycją składu naszego klubu, treningami, transferami, obiektami i całą otoczką finansową. Tu też dochodzimy do największego problemu gry czyli mikropłatności. A te są bardzo mocno osadzone w Top Eleven Menedżer Piłkarski. Im mniej mamy czasu na grę, im gorzej radzimy sobie z dobrymi zakupami i strategią podczas meczu, tym bardziej niezbędne będzie sięgnięcie po dodatkowe środki. Oczywiście walutę możemy zdobyć na wiele sposobów podczas gry, ale mikropłatności znacząco ułatwiają zadanie, a przy okazji skracają czas potrzebny na zbieranie funduszy i pomocy.

Top Eleven Menedżer Piłkarski posiada licencje dla kilkunastu popularnych klubów, jednak w większości przypadków przyjdzie nam rywalizować z fikcyjnymi drużynami i zawodnikami. Nie jest to jednak zbyt duży problem, tym bardziej że gra stawia na pojedynki z innymi graczami, którzy sami tworzą własne kluby. Bardzo prężna i liczna społeczność to kolejna zaleta Top Eleven.

Typ rozgrywki idealnie sprawdza się na ekranach dotykowych, zwłaszcza w przypadku tabletów. Gra raczej nie zaspokoi wymagań osób, które szukają menadżera z krwi i kości, z dziesiątkami danych, tabelek i aktualnymi licencjami. Stanowi jednak ciekawą propozycję dla każdego miłośnika Tytułów ekonomicznych i sportowych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Menedżery piłkarskie mają się dobrze. Top Eleven pobrało już 100 milionów graczy

9
ROZRYWKA 18.05.2015 | Paweł Piskurewicz

Menedżery piłkarskie mogą się wydawać niszą w świecie gier, zwłaszcza mobilnych. Nic bardziej mylnego, czego dobrym przykładem jest Top Eleven. Gra nie tylko świętuje w tym roku swoje piąte urodziny, ale też 100 milionów pobrań. 100 milionów pobrań nie oznacza oczywiście liczby aktywnych graczy. Ta jest mniejsza, ale i tak robi wrażenie. Jak podają autorzy każdego miesiąca w Top Eleven gra 10 milionów osób, z czego 4 miliony loguje się do gry codziennie. Pomoga w tym fakt, że gra jest dostępna nie tylko na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS, ale również z poziomu przeglądarki. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.