Top Speed: Drag & Fast Racing 1.0

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Top Speed: Drag & Fast Racing to wyścigi oparte na popularnej w gatunku drag racing mechanice. Zamist kontroli nad całym pojazdem, skupiamy się jedynie na odpowiedniej zmianie biegów.

Bardzo prosta mechanika sprawia, że grze najbliżej do produkcji zręcznościowych. Jednak nasz sukces nie zależy jedynie od zręczności. Sporo czasu poświęcamy na ulepszenia naszego pojazdu, dzięki którym możemy ścigać się z coraz silniejszymi przeciwnikami. Gra Top Speed: Drag & Fast Racing posiada bardzo prostą fabułę, która uzasadnia udział w kolejnych wyścigach.

Znajdziemy tu 69 pojazdów w tym ekskluzywną Nową Warszawę. Niestety pozostałe samochody nie są licencjonowane, choć trzeba przyznać, że prezentują się ładnie. Ścigamy się w kilku różnych trybach, część z nich jest ograniczona blokadami czasowymi. Nasze pojazdy możemy ulepszać, a także zmieniać ich wygląd.

Największa wadą produkcji są mikropłatności, typowe dla tego typu gier. W wyścigach ogranicza nas ilość paliwa. Mamy do wyboru czekać aż się zregeneruje, bądź też zapłacić za nie. Podobnie jest z pozostałymi elementami Top Speed: Drag & Fast Racing. Jeżeli nie chcemy płacić, czeka nas mozolne zbieranie funduszy oraz długie oczekiwanie.

Choć gra nie posiada elementów, które w znaczący sposób wyróżniałyby ją na tle innych podobnych produkcji, warto dać jej szansę. Zwłaszcza jeżeli jest się miłośnikami gier z gatunku drag racing.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowa Warszawa na trasie mobilnych wyścigów z Wrocławia

26
23.07.2015  •  Anna Rymsza

Nowa Warszawa, legenda polskich ulic z czasów PRL-u, wróciła na drogi w Top Speed – najnowszej grze wrocławskiego studia T-Bull. Twórcy obiecują, że znajdziemy w niej nie tylko ten wspaniały samochód, ale też emocjonujące wyścigi, tuning, niebezpieczne trasy i klimatu przestępczego podziemia. Top Speed to gra wyróżniająca się niezwykłą dbałością o detale, wysokiej jakości grafiką oraz rozbudowaną fabułą. Amatorzy mobilnej rozrywki będą mieli do dyspozycji blisko siedemdziesiąt aut, w których będą konkurować w nie do końca legalnych wyścigach. Niewykluczone, że będą musieli stawić czoła…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie