Top Speed: Drag & Fast Racing Top Speed: Drag & Fast Racing

Strona główna iOS Gry Wyścigi
Pobierz program
lub zeskanuj:

Top Speed: Drag & Fast Racing to kolejne wyścigi z gatunku drag racing. Jego zasady są bardzo proste, a sterownie ogranicza się właściwie do jednego elementu, zmiany biegów w odpowiednim momencie.

Bardzo prosta mechanika sprawia, że grze najbliżej do produkcji zręcznościowych. Jednak nasz sukces nie zależy jedynie od zręczności. Sporo czasu poświęcamy na ulepszenia naszego pojazdu, dzięki którym możemy ścigać się z coraz silniejszymi przeciwnikami. Gra Top Speed: Drag & Fast Racing posiada bardzo prostą fabułę, która uzasadnia udział w kolejnych wyścigach.

Znajdziemy tu 69 pojazdów w tym ekskluzywną Nową Warszawę. Niestety pozostałe samochody nie są licencjonowane, choć trzeba przyznać, że prezentują się ładnie. Ścigamy się w kilku różnych trybach, część z nich jest ograniczona blokadami czasowymi. Nasze pojazdy możemy ulepszać, a także zmieniać ich wygląd.

Największa wadą produkcji są mikropłatności, typowe dla tego typu gier. W wyścigach ogranicza nas ilość paliwa. Mamy do wyboru czekać aż się zregeneruje, bądź też zapłacić za nie. Podobnie jest z pozostałymi elementami Top Speed: Drag & Fast Racing. Jeżeli nie chcemy płacić, czeka nas mozolne zbieranie funduszy oraz długie oczekiwanie.

Choć gra nie posiada elementów, które w znaczący sposób wyróżniałyby ją na tle innych podobnych produkcji, warto dać jej szansę. Zwłaszcza jeżeli jest się miłośnikami gier z gatunku drag racing.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Nie wywaliła do pulpitu, nie zawiesiła się
Ogólna miernota rozgrywki w porównaniu do innych gier tego typu, modele aut
ocena użytkownika
30.07.2015 10:10 • Recenzja do wersji 1.0

Dno i metr mułu, nie ma startu do żadnego innego Drag Racera a o Nitro Nation Online może jedynie pomarzyć. Modele aut to jakaś kpina, robiono je chyba z kartonu bo inaczej tak marnego odwzorowania nie da rady wytłumaczyć (choćby Corolla AE86 żeby daleko nie szukać, w dodatku fałszywa nazwa jest z błędem (Ultimage zamiast Ultimate)). Chamsko i nachalnie wciskane co 5 minut mikropłatności (a raczej MAKRO, 13.50zł za samochód pokonanego bossa, gdzie w innych grach jest normą że dostajemy go za darmo lub za kasę z gry). Marny model jazdy a raczej ruszania, po co mam kręcić do zielonego pola skoro po perfekcyjnym starcie i tak dusi do 1k RPM (chyba że to symulacja umiejętności jazdy twórców).