Top10 Twardzieli gier Wideo

Strona główna Aktualności

O autorze

Mam nadzieję, że lubicie wykręcone rankingi, bo właśnie niniejszym na Gamikaze startują mniej lub bardziej regularne, niecodzienne zestawienia. W odsłonie pierwszej zajmiemy się uwielbianymi bohaterami, takimi którzy nie uznają żadnych reguł. Bezkompromisowymi, brutalnymi, nieco stukniętymi. Zabijającymi z zimną krwią. Albo grymasem ekstazy na ustach. Totalnymi świrami, czasem skrytymi, czasem dającymi się rozpoznać na pierwszy rzut oka. Oto przed Wami dziesięciu największych twardzieli z gier wideo!

W poniższym zestawieniu pojawia się dziesięciu facetów, którzy w jakiś sposób mi zaimponowali. W jednym przypadku może to być zamiłowanie do ostro zakrapianych imprez, kiedy indziej rozwiązywanie problemów wyłącznie za pomocą mięśni. Łączy ich jedno: nie sposób ich nie lubić. Oczywiście nie wszyscy z tym rankingiem się w pełni zgodzą i bardzo dobrze – zawsze możecie podzielić się swoimi uwagami na forum bądź też w komentarzach. Taka kolej rzeczy. Lecz teraz już czas na małe odliczanie. Ostrzegam: mogą być lekkie spoilery.

Numer 10: Ethan Thomas

Bohater obu części Condemned. W jedynce jeszcze całkiem miły facet. Wprawdzie zabija bez większych skrupułów, ale wciąż da się gościa polubić. Koniec końców, który z bohaterów gier nie zabija? Tutaj można więc go usprawiedliwić, szczególnie, że poza tym przykrym nawykiem, to w sumie człowiek do rany przyłóż. Niestety, życie nie było dla niego łaskawym i zanim wystąpił w sequelu Thomas nieco się stoczył. Właściwie, to nieco bardzo. Jeśli macie przyjemność mieszkać w pobliżu osiedlowego sklepiku i widujecie często miłych panów okupujących jego okolice oraz sączących mało wyszukane trunki, to niemal tak jakbyście poznali Ethana osobiście. Identycznie mętny wzrok, nieświeży oddech i wielodniowy zarost. Tylko taka mała różnica, że jemu dołożylibyście się do wina. W sumie kupilibyście mu to wino sami. Albo nawet dwa. Bo tak się składa, że Ethan wciąż pamięta jak skręcać karki, topić w kiblu, łamać kończyny i takie tam. Nie każdy pan spod sklepu, zwany z fizyki „dżulem”, to potrafi. A i jeszcze jest cholernie wkurzony, całkowicie zniszczony przez życie i w sumie poza alkoholem oraz nienawiścią niewiele mu zostało.

[image source="Galerie/Inne/Top10_Twardzieli_gier_Wideo:4657" mode="custom" width="440" height="240"]

1 3 4 5
© dobreprogramy