Top10 prezentów na święta

Strona główna Aktualności

O autorze

W najnowszym Top10 z siłą dzwonu uderzamy w mikołajkowo - bożonarodzeniową nutę. Proponujemy Wam oto dziesięć produktów, które naszym czysto subiektywnym okiem stanowią niezłe propozycje na prezenty świąteczne. Najważniejszymi kryteriami były tutaj frajda wynikająca z posiadania danego przedmiotu, urządzenia, czy produkcji wideo, plus po części użyteczność. A jeśli braliśmy już pod uwagę cenę, to raczej pod kątem ogólnej opłacalności zakupu określonej pozycji sprzętowej. I rzecz obowiązkowo musiała być do dostania w Polsce.

W zestawieniu znalazły się produkty różnorakie: kosztowne i całkiem odjechane, te bardzo popularne na rynku i te mniej, bo także nieco niszowe rzeczy, które jednak dają masę radości. Mamy nowości, jak również coś, co obecne jest na rynku od miesięcy, ale za to wciąż cechuje się wyjątkową tzw. „atrakcyjnością ogólną” – innymi słowy jeszcze nie nudzi. Pamiętajcie proszę, że to całkowicie nieobiektywne zestawienie i jeśli z czymś się nie zgadzacie (macie prawo!), tudzież chcecie dodać coś od siebie możecie to śmiało robić w komentarzach do artykułu. A teraz już zaczynamy.

Numer 10: Symulator XRace PRO S

Jeśli lubi się fury i gry komputerowe to czemu tego nie połączyć, ale tak konkretnie? XRace PRO S to kompletny system multimedialny, który pozwala na realistyczne wczucie się w prowadzoną brykę w dowolnym tytule wyścigowym dla PC, PS2 czy PS3. Otrzymujemy tutaj w zestawie profesjonalny, wygodny fotel rajdowy z zaawansowanym systemem wibracji, czyli poczujemy wszelkie wyboje przy niewprawnej jeździe po poboczach, do tego dochodzi kawał mocy dźwiękowej bijącej z głośników GigaWorks ProGamer G500 THX firmy Creative, by wsłuchać się w ten ryk wirtualnego silnika… No i liczy się oczywiście też kółko, a w tym przypadku mamy do czynienia z niezwykle precyzyjną, ergonomiczną kierownicą Logitech G25. Wszystko pewnie osadzono na wytrzymałej konstrukcji z polerowanych rur ze stali nierdzewnej. Zakochaliśmy się w systemie na tegorocznym Poznań Game Arena. I tylko żal, że w zestawie nie ma monitora, czy innego TV… Stąd po części pozycja dziesiąta.
Cena: od 9 999 pln

[image source="Galerie/Inne/Top10_prezentow_na_swieta:13560" mode="custom" width="440" height="240"]

1 3 4 5
© dobreprogramy