µTorrent 1.7.6

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się kolejna stabilna wersja klienta sieci BitTorrent ľTorrent 1.7, który uważany jest za jeden z najlepszych w swojej kategorii.

ľTorrent to niewielki klient sieci BitTorrent oferujący spore możliwości konfiguracyjne, porównywalne z takimi aplikacjami jak znacznie bardziej "pamięciożerny" Azureus czy BitComet. Program umożliwia między innymi: pobieranie wielu plików jednocześnie, kolejkowanie zadań, nadawanie priorytetów, limitów szybkości i wysyłania danych oraz wyświetlanie najważniejszych informacji o pobieranym torrencie. Dużym walorem, cenionym przez wielu użytkowników, jest wykorzystywanie niewielkich zasobów systemowych, które sięgają około 6 MB pamięci RAM. ľTorrent jest w pełni kompatybilny z aplikacjami Azureus od wersji 2.4.0.0 i BitComet 0.63 wzwyż.

W najnowszej wersji poprawiono głównie stabilność działania aplikacji, usunięto także błędy związane z czytnikiem RSS oraz pobieraniem informacji o peerach. Szczegółowa lista wprowadzonych zmian w konkretnych kompilacjach znajduje się na stronie programu.

Najnowszą wersję programu ľTorrent 1.7.6) można pobrać z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja ->Bezpośrednia wymiana plików

© dobreprogramy