µTorrent 1.7 RC1

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się pierwsza, kandydująca wersja programu ľTorrent 1.7, który jest jednym z najpopularniejszych klientów sieci BitTorrent.

ľTorrent to niewielki klient sieci BitTorrent oferujący spore możliwości konfiguracyjne, porównywalne z takimi aplikacjami jak znacznie bardziej "pamięciożerne" Azureus czy BitComet. Program umożliwia między innymi: pobieranie wielu plików jednocześnie, kolejkowanie zadań, nadawanie priorytetów, limitów szybkości i wysyłania danych oraz wyświetlanie najważniejszych informacji o pobieranym torrencie. Dużym walorem, cenionym przez wielu użytkowników, jest wykorzystywanie niewielkich zasobów systemowych, które sięgają około 6 MB pamięci RAM. ľTorrent jest w pełni kompatybilny z aplikacjami Azureus od wersji 2.4.0.0 i BitComet 0.63 wzwyż.

O ogólnych zmianach w edycji 1.7 pisaliśmy już wcześniej, natomiast wszystkich zainteresowanych szczegółową listą wprowadzonych zmian w programie odsyłamy do wątku na forum projektu. Warto również przy tej okazji wspomnieć, że autorzy są właśnie w trakcie prac nad wersją przeznaczoną dla systemu Mac OS X.

Najnowszą wersję beta programu ľTorrent 1.7 RC1 można pobrać ze strony projektu. Przypominamy, że jest to wersja testowa i może działać nieprawidłowo.

© dobreprogramy