r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

µTorrent przeniesie się do przeglądarki, by usprawnić strumieniowanie

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Najpopularniejszy klient sieci BitTorrent, jakim jest dziś bez wątpienia µTorrent, zostanie wkrótce zaktualizowany, by istotnie zmienić dotychczasowy sposób działania aplikacji. Po zmianach, program będzie uruchamiany w domyślnej przeglądarce internetowej. W pierwszej kolejności wpłynie to na jakość strumieniowania, dzięki zastosowaniu nowych mechanizmów, a w dłuższej perspektywie pozwoli także na wykorzystanie nowoczesnych widżetów.

Przy okazji zmieni się również interfejs aplikacji, zatem patrząc całościowo – nadchodząca aktualizacja wyraźnie zmieni dotychczasowy sposób obsługi. Co istotne, twórcy zdają sobie sprawę, że nie wszystkim użytkownikom ich nowe plany mogą się podobać, dlatego z wprowadzaniem zmian do wersji produkcyjnej dla wszystkich użytkowników, nie chcą postępować pochopnie:

Jesteśmy bardzo, bardzo ostrożni. Wiemy, że ludzie korzystają z µTorrent od długiego czasu i są z niego zadowoleni.

r   e   k   l   a   m   a

Zamierzamy wydać aktualizację i zebrać opinie, by upewnić się, że użytkownicy są zadowoleni ze zmian, zanim aktualizacja trafi do wszystkich.

Najnowszy µTorrent pozwoli na strumieniowanie torrentów wprost z wybranej przeglądarki. Pod tym względem będzie więc przypominać dowolne inne serwisy streamingowe. Z tego miejsca warto dodać, że po aktualizacji, program będzie posiadał także wiele innych funkcji, które wcześniej znaleźć można było w projekcie Maelstrom, a który nie jest już dalej rozwijany.

Na tę chwilę więcej szczegółów nie jest znanych, wliczając w to ewentualny termin, kiedy aktualizacja miałaby ujrzeć światło dzienne. Pozostaje więc oczekiwać na kolejne doniesienia. Na koniec dodajmy jeszcze, że aktualną wersję klienta µTorrent, jak zawsze pobrać możecie z naszej bazy oprogramowania.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.