TorrentRover TorrentRover 1.3.5

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TorrentRover jest adresowany do użytkowników torrentów, który pozwala na zaawansowane wyszukiwanie plików. Warto na niego zwrócić uwagę także ze względu na liczne opcje personalizacji ustawień.

Po wpisaniu danej frazy w oknie programu TorrentRover otrzymamy wyniki z kilku najpopularniejszych sieci, takich jak: thePirateBay, isoHunt czy BitSnoop, co pozwoli nam na szybsze zlokalizowanie i pobranie wybranych treści z sieci peer-to-peer.

TorrentRover charakteryzuje się czytelnym interfejsem, który zawiera przede wszystkim ikonki pozwalające na szybkie przeprowadzenie rozmaitych działań (np. dodanie, usunięcie pliku, rozpoczęcie lub zatrzymanie wykonywania danej operacji) oraz pole wyszukiwania i ekran z jego rezultatami. Użytkownicy mogą zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat poszczególnych torrentów (mowa przede wszystkim o nazwie pliku i stronie na której się on znajduje, liczbie osób udostępniających daną zawartość, rozmiarze pliku czy też ocenie użytkowników).

Warto dodać, że TorrentRover nie obciąża mocno podzespołów komputera, ale jeśli chcielibyśmy zwiększyć szybkość jego działania, możemy skorzystać z rozmaitych ustawień, dzięki którym zoptymalizujemy opisywane narzędzie i dostosujemy je do własnych preferencji. Pod tym względem oferuje ono całkiem sporo rozmaitych funkcji, które można włączyć lub wyłączyć w ustawieniach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!