r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Torrex Pro 1.1.0.15

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja

Torrex Pro aplikacja do pobierania plików Torrent z poziomu naszego telefonu. W pełni wspiera możliwości nowego API Windows Phone 8.1.

Program pozwala na dodawanie torrentów na kilka sposobów. Po pierwsze z poziomu aplikacji możemy wyszukać torrenty (przekierowanie do binga), wkleić bezpośredni adres, bądź też otworzyć plik zapisany w pamięci urządzenia. Dodatkowo Torrex Pro integruje się z domyślnym menu dla plików .torrent, tak więc ich uruchomienie z dowolnego źródła da nam możliwość wyboru tej aplikacji.

Ekran główny dzieli się na 6 zakładek: wszystkie,pobieranie, wysyłanie, ukończone, aktywne, nieaktywne. Dzięki nim łatwiej kontrolować pliki i etap na którym się obecnie znajdują. Nowe torrenty możemy zapisać w dowolnym miejscu na urządzeniu bądź też karcie pamięci. W ustawieniach możemy dokładnie określić rodzaje połączeń oraz prędkości, tak aby zbyt mocno nie obciążyć pobieraniem naszego urządzenia. Torrex Pro posiada rozbudowaną wersję testową. Choć pobieranie torrentów z poziomu telefonu może wydawać się dziwne, to gdy zajdzie taka potrzeba Torrex Pro okaże się dobrym wsparciem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.