Torrex Pro Torrex Pro 1.1.0.15

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Torrex Pro aplikacja do pobierania plików Torrent z poziomu naszego telefonu. W pełni wspiera możliwości nowego API Windows Phone 8.1.

Program pozwala na dodawanie torrentów na kilka sposobów. Po pierwsze z poziomu aplikacji możemy wyszukać torrenty (przekierowanie do binga), wkleić bezpośredni adres, bądź też otworzyć plik zapisany w pamięci urządzenia. Dodatkowo Torrex Pro integruje się z domyślnym menu dla plików .torrent, tak więc ich uruchomienie z dowolnego źródła da nam możliwość wyboru tej aplikacji.

Ekran główny dzieli się na 6 zakładek: wszystkie,pobieranie, wysyłanie, ukończone, aktywne, nieaktywne. Dzięki nim łatwiej kontrolować pliki i etap na którym się obecnie znajdują. Nowe torrenty możemy zapisać w dowolnym miejscu na urządzeniu bądź też karcie pamięci. W ustawieniach możemy dokładnie określić rodzaje połączeń oraz prędkości, tak aby zbyt mocno nie obciążyć pobieraniem naszego urządzenia. Torrex Pro posiada rozbudowaną wersję testową. Choć pobieranie torrentów z poziomu telefonu może wydawać się dziwne, to gdy zajdzie taka potrzeba Torrex Pro okaże się dobrym wsparciem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!