r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Total Annihilation i Master of Orion w rękach Wargaming.net

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Kiedy własność Atari trafiła pod młotek, spodziewano się, że przynajmniej na Total Annihilation Wargaming.net się połakomi, szczególnie, iż od jakiegoś czasu ma pod skrzydłami twórcę marki Chrisa Taylora wraz z jego ekipą. Faktycznie, producenci gier MMO z serii World of odkupili prawa do legendarnej strategii, a do tego jeszcze udało im się nabyć równie popularne niegdyś Master of Orion. Szykowane są wskrzeszenia.

Ogłoszono powołanie nowego studia w Austin, które zajmie się głównie zbieraniem danych z obecnie funkcjonujących gier, ich analizowaniem oraz rozwojem własnych technologii Wargamingu, ale też zapewne razem z przemianowanym Gas Powered Games po części weźmie się za rekonstrukcję obu marek. Plany są zdecydowanie wielkie. Szef firmy Victor Kislyi zapewnia, że powstaną wysokiej jakości produkty, napędzane całą mocą, jaką obecnie dysponuje. Sam od lat marzył o wzięciu się za nowe Total Annihilation czy Master of Orion, a teraz jego marzenia się spełnią.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.