Total Commander 2.0 beta dla Androida

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Odważniejsi użytkownicy urządzeń z Androidem mogą przetestować wersję beta 1 nadchodzącego Total Commandera 2.0. Aplikacja ma ambicję zdobyć pozycję niekwestionowanego lidera menedżerów plików i wkroczyć na terytorium odtwarzaczy multimedialnych, co widać na liście zmian.

W becie mobilnego Total Commandera znajdziemy między innymi możliwość pracy w trybie roota, kiedy to użytkownik będzie pytany o pozwolenie przy operacjach na plikach wymagających takich przywilejów. Na liście plików będzie można skorzystać z metody przeciągnij-i-upuść, zaś w edytorze będzie można skorzystać z paska przewijania. Uprawnienia plików można w tej wersji zmieniać również na wielu zaznaczonych pozycjach. Poprawiona została również praca zadań w tle, zaś uśpienie ekranu nie spowoduje zatrzymania wykonywanej właśnie operacji na plikach. Wkrótce zostaną zaktualizowane również wtyczki LAN i WebDAV, co umożliwi strumieniowe odtwarzanie muzyki z zasobów sieciowych.

Instrukcja instalacji wersji testowej Total Commandera dla Androida znajduje się na forum użytkowników TC. Oczywiście przed instalacją autorzy programu polecają zrobienie kopii zapasowej danych na telefonie. W sklepie Play znajduje się stabilna wersja 1.03 aplikacji.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji