Total Video Converter Total Video Converter 4.4.1

Strona główna Mac Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pob​ierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Total Video Converter to uniwersalny program do konwertowania filmów z możliwością nagrywania płyt DVD i podstawowym edytorem, dzięki któremu można z filmów wydobyć dźwięk, skrócić je lub połączyć kilka filmów w jeden. Program obsługuje 158 formatów filmów, w tym takie przeznaczone dla konkretnych urządzeń (iPada, konsol, Apple TV i innych).

Program jest bardzo rozbudowany, ale ma prosty, intuicyjny interfejs. Po dodaniu plików do kolejki można je obejrzeć, a także wybrać docelowy format i miejsce na dysku, gdzie zostaną zapisane. W zestawie narzędzi znajdziemy możliwość wycięcia dźwięku z filmu, połączenia kilku filmów w jeden oraz nagrania płyty DVD, co jest banalnie proste.

Edytor filmów pozwala na załadowanie kilku plików i podstawowy montaż. Przed konwersją można także wtopić na stałe napisy z pliku oraz przyciąć klip z dokładnością do klatki, wykadrować i nałożyć jeden z efektów. Ustawienia można stosować do jednego pliku lub do wszystkich plików w kolejce.

Wersja testowa programu działa przez 15 dni i zostawia na filmach znak wodny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!