Total Video Converter Total Video Converter 3.71

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Total Video Converter to bardzo popularne narzędzie do konwersji multimediów, obsługujące większość powszechnie stosowanych formatów audio/wideo. Z jego poziomu przygotujemy nasze filmiki do odtworzenia na smartfonie, tablecie, konsoli do gier, przenośnym playerze multimedialnym czy stacjonarnym odtwarzaczu DVD/Blu-ray.

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze i umożliwia tworzenie zadań, w skład których mogą wchodzić pojedyncze pliki, jak również całe ich zbiory. Dzięki oferowanym w jego obrębie funkcji bardzo łatwo wzbogacimy nasze klipy o takie elementy jak znak wodny (w postaci pliku graficznego) lub napisy (w formatach SRT, SUB, SSA, ASS, SMI, PSB, TXT, IDX, USF, XSS). Total Video Converter daje również możliwość definiowania fragmentów materiału źródłowego, który ma zostać przekonwertowany, tworzenia pokazu slajdów ze zdjęć, importu wideo z serwisów typu YouTube, "wyciąganie" ścieżki dźwiękowej z filmów, łączenie wielu filmów w jeden oraz wiele, wiele więcej.

Poza funkcją konwertera, pozwalającą na utworzenie multimediów kompatybilnych z takimi urządzeniami jak PSP, iPod, iPhone, Apple TV, iPad, Zune, Xbox 360, PS3 i wieloma modelami popularnych smartfonów, program daje również możliwość konwersji wideo do formatów zgodnych z domowymi odtwarzaczami (DVD, VCD, SVCD, Audio-CD) oraz nagrywania projektów na płyty za sprawą zintegrowanego narzędzia. Wraz z Total Video Converter w ręce użytkownika trafia ponadto odtwarzacz audio/wideo o nazwie Total Video Player.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni. Dodatkowym ograniczeniem jest znak wodny nakładany na wyjściowy materiał wideo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!