TotalD TotalD 1.5.5

Strona główna Windows Internet i komunikacja Akceleratory pobierania plików
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TotalD to zyskujące coraz większą popularność, darmowe narzędzie do kompleksowego pobierania danych z Internetu. Stanowi ono połączenie standardowego menedżera pobierania plików, klienta sieci BitTorrent oraz programu do pobierania wideo z serwisów Youtube, Vimeo, Dailymotion i Veoh.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i znacznie upraszcza pobieranie wszelakiego rodzaju danych z Internetu. Tuż po instalacji i uruchomieniu pozwala on za swoim pośrednictwem pobierać opisywane wcześniej pliki z różnych źródeł. TotalD na bieżąco monitoruje zawartość systemowego schowka i jeśli tylko pojawią się tam jakieś linki do plików, torrentów czy wideo w Youtube narzędzie potrafi je przechwycić i pobrać. Oczywiście możliwe jest również manualne dodawanie linków do pobrania w głównym oknie programu, jak również otwieranie kontenerów z linkami (pliki w formacie DLC, RSDF, CCF).

Wśród wielu opcji zawartych w tym wydawać by się mogło prostym programie znajdziemy m.in. wykluczanie przechwytywania linków z określonych źródeł, ograniczanie prędkości pobierania, ilości pobieranych jednocześnie plików, ilości połączeń na plik czy ilość prób pobrania po niepowodzeniu. TotalD umożliwia również automatyczne wypakowywanie zawartości pobranych archiwów do wskazanej lokalizacji, obsługę kont premium w wielu popularnych serwisach hostingowych czy w przypadku wbudowanego klienta BitTorrent mapowanie portów UPNP i NAT-PMP.

Uwaga!

  • Wersja bezpłatna posiada ograniczenie uniemożliwiające pobieranie klipów z serwisów typu YouTube w najwyższej jakości. Chcąc ominąć te niedogodność należy zakupić licencję na wydanie Pro.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!